ul. Mazowiecka 3, 59-220 Legnica
tel/fax.: 76 7233114;
e-mail: sekretariat@zps.legnica.eu

XXVII MISTRZOSTWA W TENISIE STOŁOWYM

24.11.2023r w Zespole Placówek Specjalnych zostały rozegrane XXVII Mistrzostwa w Tenisie stołowym Szkoły podstawowej specjalnej Nr 12 oraz Branżowej Szkoły Specjalnej I stopnia Nr 7.

Spotkanie rozpoczęło się powitaniem wszystkich uczestników przez organizatora oraz otwarciem Mistrzostw przez Panią wicedyrektor Elżbietę Sapiełło-Kotyś. Przedstawiono cel i zasady Mistrzostw w Tenisie Stołowym

Rozpoczęcie turnieju poprzedziło losowanie ,które zadecydowało także o kolejności rozgrywek na poszczególnym stole. Uczestnicy turnieju mieli do dyspozycji 3 stoły ,rywalizacja toczyła się systemem każdy z każdym w swojej grupie.
W każdej z grup zawodników do końca toczyły się zacięte rozgrywki o zwycięstwo w turnieju ,a emocje udzielały się nawet doświadczonym graczom.
Turniej przebiegał w zdrowej ,sportowej atmosferze na wysokim technicznym poziomie. Podczas zawodów można było zaobserwować duże zaangażowanie zawodników-co bardzo cieszyło organizatorów oraz prezentowaną przez nich postawę fair-play.

I miejsce w kategorii dziewcząt zajęła Wiktoria Chmielewska z Branżowej szkoły specjalnej I stopnia Nr7
II miejsce w kategorii dziewcząt zajęła Sara Kobylińska z Branżowej szkoły specjalnej I stopnia Nr7
III miejsce w kategorii dziewcząt zajęła Jagoda Dudała ze Szkoły podstawowej specjalnej Nr 12
I miejsce w kategorii chłopców zajął Oskar Półtorak z Branżowej szkoły specjalnej I stopnia Nr 7
II miejsce w kategorii chłopców zajął Tomasz Żądło z Branżowej szkoły specjalnej Nr 7
III miejsce w kategorii chłopców zajął Emmanuel Kostecki ze Szkoły podstawowej specjalnej Nr 12.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za uczestnictwo w turnieju .Tym samym zapraszamy do brania udziału w kolejnych imprezach organizowanych przez nauczycieli wychowania fizycznego i mamy nadzieję na jeszcze większe zainteresowanie tego rodzaju wydarzeniami.