W naszej szkole, 27 maja, odbyło się niezwykłe i pełne radości wydarzenie - "Pokaz Mody na Wesoło". Aula zamieniła się w profesjonalny wybieg , na którym uczniowie klas SP zaprezentowali swoją niezwykłą kreatywność i poczucie humoru.
Uczestnicy pokazu udowodnili, że moda nie zna granic. Wśród zaprezentowanych stylizacji królowały: szalone i awangardowe fryzury, kostiumy inspirowane wiosną, postaciami z bajek oraz zabawne miksy ubrań codziennych. Pokaz uświetniły również gwiazdy muzyczne.Publiczność reagowała entuzjastycznie, nagradzając każdy występ gromkimi brawami i salwami śmiechu.
Dziękujemy uczniom za zaangażowanie i odważne występy, nauczycielom i Paniom wspierającym za pomoc w przygotowaniu przebrań , a publiczności za wspaniały i głośny doping. zapraszamy do obejrzenia fotorelacji w naszej galerii poniżej! Pani Grażyna,Pani Magda i pan Tomek :)