Szkoła Podstawowa Specjalna Nr12

EDUKACYJNE SPOTKANIE W NADLEŚNICTWIE LEGNICA

Dnia 11.06.2026r. uczniowie  klas 1-3 edukacji wczesnoszkolnej oraz klasy: 4pla, 4plb oraz 5plb+6pla odwiedziły siedzibę  Nadleśnictwa w Legnicy.

Uczniowie wysłuchali wiele ciekawych opowieści o lesie i jego mieszkańcach, mieli okazję poobserwować mrówki uwijające się wokół mrowiska i poznać gatunki drzew rosnących w pobliżu. Oprócz nauki był czas na zabawę na polanie oraz pieczenie kiełbasek.