Wyjście do Biblioteki Filia nr 1
11 czerwca 2026
Dziś klasy 4pbu, 4pua+6pub, 5pub+6pua i 7pua po raz ostatni w tym roku odwiedziły filię nr 1 biblioteki miejskiej. Uczniowie brali udział w zajęciach pt. „Planeta mądrości – wiedza o mózgu, emocjach i stresie”.